Teknik Servis

 

Sorularınız ya da sorunlarınızın çözümlerinde, en hızlı, en doğru, en güvenli iletişim.

GENPA Çağrı Merkezi Birimi, deneyimli ve güçlü bir ekip ve ileri teknolojiye sahip altyapısı ile, satış öncesi ve sonrası soru ve sorunlarla ilgili olarak gelen her türlü çağrıya yanıt vermekte ve taleplerinizi çözümsüz bırakmamaktadır.

Merkezimiz, satışını yaptığımız ürünler hakkında, sizlerin yönelttikleri fiyat, teknik özellik ve tavsiyelerle ilgili soruların yanı sıra, çeşitli kampanyalarımızla ilgili konularda da satış birimimize destek vermektedir.

Satış sonrası, cihazlarda meydana gelebilecek her türlü sorunun, telefonla çözülebilecek kısmında sizleri bilgilendirmekte; diğer yandan Teknik Serviste bulunan cihazınız hakkında hızlı ve doğru bilgiye ulaşmanız konusunda yardımcı olmaktadır.

Ayrıca merkez servisimizin haricinde, diğer teknik servis şubelerimizle online bağlı bulunan bilgi işlem ağımız sayesinde, yurt çapındaki bayilerimize ve müşterilerimize hizmet verilmektedir.

Aynı zamanda, Erdem Holding bünyesinde operatör hizmetine de destek vermekte olup, çağrıların ilgili kişilere yönlendirilmesi konusunda da görev yapan Çağrı Merkezi Birimimiz her türlü yardım için hizmetinizdedir.

Bize ulaşmak için lütfen tıklayınız.

GENPA Telekomünikasyon ve İletişim Hizmetleri San. Tic. A.Ş. Çağrı Merkezi (0212) 359 0 359

ÇALIŞMA SAATLERİ

İstanbul Etiler Teknik Servis

Hafta içi : 08:00-17:15
Cumartesi: 09:30-16:45

Diğer Teknik Servislerimiz      

Hafta içi : 08:30-17:45
Cumartesi: 09:30-16:45