Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

S- Avrupa uçak bileti kampanyasından faydalanmak için ne yapmalıyım?

C - 10.08.2013 – 31.03.2014 tarihleri arasında Türkiye çapındaki tüm yetkili satış noktalarından, Samsung Galaxy S4 Zoom satın almanız gerekmektedir.

S – Avrupa uçak bileti kampanyasından nasıl faydalanabilirim?

C- Avrupa Uçak Bileti hediye çekinden faydalanabilmeniz için www.avrupayazumla.com sitesine girerek, Samsung Galaxy S4 Zoom alışveriş kutusunun içinde bulunan katılım kodunu kullanarak rezervasyon formuna ulaşmanız ve doldurmanız gerekmektedir. Alışveriş faturasının aslı veya fotokopisi ve de rezervasyon formunu, alışveriş tarihinden itibaren satın alınan ürünün 30 günlük iade süresi bitimini takiben en geç 30 gün içerisinde, aşağıda bilgileri verilen kampanya düzenleyicisine göndermesi gerekmektedir. BA Life Pazarlama Organizasyon Ltd. Şti, Asmalımescit Mah. Sofyalı Sok. Bilgir Han No 5/5, Beyoğlu – İstanbul. Gönderilerin posta, kurye veya kargo yoluyla yapılması zorunludur, elden getirilen belgeler kabul edilmez. Evrakların asıllarının kampanya düzenleyicisine ulaşması ile birlikte, katılım koşulları tamamlanmış olacak ve işlemlere başlanacaktır.

S – Hediye Kodunu kullandıktan sonra aynı kodla tekrar giriş yapabilirmiyim?

C -Herhangi bir sebepten sayfadan ayrılırsanız bile, rezervasyon formuna aynı kodla tekrar giriş yapabilirsiniz,ancak, rezervasyon formunu doldurup gönder butonuna bastıktan sonra hediye kodunuzun kullanımı geçerliliğini yitirecektir.

S – Seyahatime bir kişi daha ilave etmek istersem ne olur?

C – İlave edebilirsiniz. Kampanya düzenleyicisi sizin için standart bilet ve alan vergisi üzerinden acenta hizmeti verip sizin adınıza biletinizi temin edebilir.

S – Gerektiği durumda kampanya ile edindiğim bilette değişiklik yapabilir miyim?

C - Uçuş teklifini aldıktan ve/veya onayladıktan sonra değişiklik talep edemezsiniz.

S– Rezervasyon formumu gönderdikten 48 saat sonra benimle iletişime geçilmediyse ne yapmalıyım?

Hafta içi 10:00 - 18:00 arasında kampanya düzenleyicisine 0212 243 50 40 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

 

>> Kampanya sayfasına dönmek için tıklayınız.